Την Πέμπτη  24-05-2018 αποχαιρετίσαμε τους μαθητές της Γ΄ Λυκείου με μια σύντομη αλλά ουσιαστική εκδήλωση στο χώρο του σχολείου με τη συμβολή του Συλλόγου Γονέων.

Η Διευθύντρια, ο σύλλογος των καθηγητών, οι μαθητές της Α΄ και Β΄ Λυκείου και ο Σύλλογος Γονέων σύσσωμοι τους ευχηθήκαμε "Καλή Επιτυχία" στις εξετάσεις τους, στην ακαδημαϊκή τους σταδιοδρομία και στη ζωή τους γενικότερα. Αυτοί με τη σειρά τους αποχαιρέτησαν τους καθηγητές τους  με ένα συμβολικό δωράκι. Στη συνέχεια τους δόθηκαν αναμνηστικά λευκώματα με στιγμιότυπα από τη μαθητική τους ζωή στη Γ΄ Λυκείου και στο τέλος η εκδήλωση έκλεισε με ένα κέρασμα σε όλο το σχολείο που προσέφερε ο Σύλλογος Γονέων και με αρκετές αναμνηστικές φωτογραφίες.